Anno 1800 se odkládá o dva měsíce, ale zve vás do bety

28. 1. 2019 12:14 - Datum vydání
autor: Patrik Hajda

Vychází na platformách: Windows

Série Anno se zanedlouho rozroste o další, tentokrát historický kousek Anno 1800, který vás vezme do období páry a smogu. Než se tak ale stane, můžete pocítit těžký průmysl v uzavřené betě, která odstartuje v průběhu tohoto týdne.

Poslední dva díly série Anno byly z nedaleké a předaleké budoucnosti (roky 2070 a 2205, přičemž součet čísel v letopočtu stále drží tradici devítky). Anno 1800 se vrací do minulosti, ale nebude se striktně držet čísla v názvu. Postupným vývojem vaší civilizace se totiž podíváte i do 20. století.

Víc o samotné hře se dozvíte z Šárčiných dojmů z Gamescomu, ze kterých vyplývá značné nadšení. A koneckonců se můžete s trochou štěstí sami přesvědčit o kvalitách již sedmého dílu série. Ve čtvrtek totiž startuje uzavřená beta, do které se můžete hlásit zde.

Došlo bohužel k posunutí data vydání plné hry, a to zhruba o dva měsíce. Důvodem je samozřejmě snaha vypilovat hru do nejlepší možné podoby. A jako vždy se na tvůrce nejde zlobit. Jen ať nám odprezentují hru bez vad na kráse.

Do té doby hlady po strategiích stejně neumřeme třeba díky zajímavému kousku Bannermen, který dorazí v druhé půlce února místo Anno. To vyjde pouze na PC nakonec 16. dubna.

 

Celá galerie

Tagy: strategie historická budovatelska

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)