Detektivní Judgment od tvůrců Yakuzy vyjde v červnu

9. 3. 2019 12:00 - Datum vydání
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: PS4, PS4 Pro

Spin-off Yakuzy vás nechá vést vyšetřování konvenčními i méně tradičními způsoby. Sledujte podezřelé na ulici, shromažďujte důkazní materiály, chytejte zločince a nakopejte jim zadky. Judgment vás možná dokonce bude občas nabádat ke stalkingu, samozřejmě v zájmu spravedlnosti. A zatímco se město hemží vrahy k pochytání, můžete zamířit do herny s virtuální realitou nebo třeba na pinball. Žádný stres.

Půjde zároveň o první hru od tvůrců Yakuzy po třinácti letech, která bude mít anglický dabing. Nejen to – znáte chvíle, když se titulky k filmům rozcházejí s tím, co postavy říkají, a jsou třeba nápadně delší? Pro anglickou a japonskou verzi Judgment autoři napsali dva trochu odlišné scénáře, protože se jazyky liší svou strukturou a stavbou vět i celých dialogů.

Titulky pro ostatní jazykové verze, mezi nimiž chybí čeština, budou založené na japonské verzi scénáře. A co vlastně bude herní náplní Judgment? Členové Yakuzy umírají, ba co hůř, někdo jim po smrti vydloubává oči.

Vy jejich vraždy musíte vyšetřit a kromě starých dobrých honiček a schovávání se za popelnice si užijete i nějakých moderních vychytávek, jako je práce s dronem anebo schraňování fotek pořízených mobilním telefonem. K práci v utajení neodmyslitelně patří taky převleky a dostane se i na páčení zámků.

Rukopis tvůrců série nezastírá ani nový trailer, který kromě kopání do obličejů láká na pro sérii typické minihry. Zločinci počkají, důležité je překonat vlastní rekord ve skee-ballu.

Judgment vychází 25. června letošního roku na PlayStation 4. Nezapomeňte zatknout chlápka v převleku za pomeranč, vypadá podezřele!

Celá galerie

Tagy: Japonsko akční adventura detektivka

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)