Fantasy RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire přímo naváže na první díl

26. 1. 2017 09:11 - Datum vydání
autor: Aleš Smutný

Vychází na platformách: Windows, MAC, Linux

Oznámená, neoznámená. Polygon předčasně zveřejnil (a nyní zase stáhl) zprávu o tom, že Obsidian Entertainment skrz crowdfundingovou platformu Fig financuje vývoj Pillars of Eternity 2: Deadfire. Pokud byste o této zprávě pochybovali, vězte, že Chris Avellone už retweetuje články z webů, které stihly z článku na Polygonu tuto novinku oznámit. Takže je jen otázka času, kdy bude kampaň spuštěná oficiálně. Dá se předpokládat, že se tak stane dnes. Pojďme ale k tomu podstatnějšímu - hře samotné.

Druhý díl bude přímo navazovat tam, kde první končil - využijete tedy i své uložené pozice. Jen se připravte, že přijdete o svou pevnost Caed Nua. Obrovitá kamenná socha, která se nachází pod vaším hradem je znovuzrozený bůh světla Eothas, který se po tisíciletích probere ze spánku, probourá se na zemský povrch, z pevnosti nadělá ruiny a vy přežijete jen shodou náhod.

Momentálně tedy nemáte hrad, po světě se potuluje zjevně nevrlý bů a na vás je, abyste jej našli a získali odpovědi. A možná také nějaké finanční odškodnění. Nicméně, odpovědi na vaše otázky prý mohou celý svět smrtelníků i bohů uvrhnout do chaosu.

Celá galerie

Ve dvojce můžete pokračovat v cestě, kterou jste začali jako Strážci Caed Nua, a uvidíte, jak se vaše rozhodnutí z Dyrwoodu promítnou do Deadfire. Takže doufám, že jste nesmazali své uložené pozice. Jelikož vaše honba za uprchlým bohem povede i na jiné kontinenty, připravte se na cestování po souši i po moři, nová prostředí, nové společníky atd.

Až bude kampaň, v níž chce Obsidian vybrat 1,1 milionu dolarů, s možností investice až na 2,25 milionu, oficiálně spuštěná, doplníme další informace.

Tagy: fantasy RPG

Zdroj: Reddit, http://nichegamer.com, Gameup24

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)