Motorkářská zombie apokalypsa Days Gone vyjde až v roce 2019

13. 3. 2018 10:33 - Datum vydání
autor: Václav Pecháček

Vychází na platformách: PS4, PS4 Pro

Days Gone, kde jsi?“ zvolaly miliony hlasů a byly náhle umlčeny, když si jejich majitelé přečetli zprávu o odložení postapokalyptického nemrtvého dobrodružství. Drsňáka Deacona a jeho do morku kostí prohnilého světa se dočkáte kdovíkdy, protože ačkoli v Sony potvrdili odklad na příští rok, přesné datum vydání z nich prozatím nevypadlo. Ale vsadil bych se, že na E3 se můžete těšit aspoň na nějaké nové záběry z hraní.

Mezitím si můžete připomenout všechno, oč se s námi vývojáři zatím podělili. Víme, že průchody jednotlivými misemi můžou být radikálně odlišné, a to i v závislosti na počasí nebo denní době. Také už je jasné, že zombíci zdaleka nejsou hrozbou jen pro vás, ale i pro vaše lidské nepřátele. Když navedete bandu nemrtvých do tábora banditů, pro zloduchy to neskončí dobře.

Do toho vstupují ještě pasti, emocionálně vypjatý příběh, bojování nablízko i na dálku, a pro mnohé hráče trochu nešťastně také exkluzivita pro PlayStation 4. V kombinaci s The Last of Us: Part II to je pro milovníky postapokalyptické tematiky hodně velké lákadlo, proč si konzoli od Sony pořídit, akorát tedy s nákupem můžou klidně ještě rok počkat.

Tagy: motorkář motorkářský gang zombie akční RPG survival adventura third person otevřený svět E3 2016

Zdroj: Eurogamer.net

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)