Na PC vyšla kultovní Catherine o milostném trojúhelníku a šplhání

12. 1. 2019 17:30 - Datum vydání
autor: Václav Pecháček

Vychází na platformách: Windows, PS3, X360

Catherine je, jak se můžete dozvědět z recenze Vaška Rybáře, vynikající hra. „Japonská kultovka“ jsou první dvě slova celého textu, a já osobně s jeho nadšením souhlasím. Tahle totálně divná hra, kde řešíte milostný trojúhelník, svatbu, nevěru a nekonečné šplhání na věž z kostek, je zkrátka svá. A abych nezapomněl, taky řešíte ovce. Hodně, hodně ovcí. No a skoro 7 let po vydání na minulé generaci konzolí se konečně dočkalo i PC.

Na Steamu hru seženete jako Catherine Classic, aby bylo okamžitě jasné, že jde o původní verzi, nikoliv vylepšenou Catherine: Full Body, která by v Evropě měla vyjít někdy brzo jako exkluzivita na PS4. Ale i verze Classic vám nabídne různé technické pokroky jako 4K rozlišení nebo možnost přenastavit ovládání.

Pokud si chcete lámat hlavu, zda si vzít za manželku svou dlouholetou přítelkyni, nebo se s ní radši rozejít a pokračovat v tajném vztahu s až podezřele atraktivní blondýnou, která se jedné krásné noci octla ve vaší posteli, a do toho řešit stále obtížnější šplhací hádanky, připravte si 20 eur. Ale ještě předtím se podívejte na nový trailer.

 

Celá galerie

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: puzzle hádanka příběhová

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Související články

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)