Red Dead Redemption 2 vyjde až na jaře 2018

23. 5. 2017 12:03 - Datum vydání
autor: Václav Pecháček

Vychází na platformách: PS4, Xbox One

Honáci krav musí své kolty nechat v pouzdře o něco déle, než si původně mysleli. Očekávané vydání westernového blockbusteru Red Dead Redemption 2 se totiž přesunulo z podzimu 2017 na jaro 2018. Důvod? Hra prý potřebuje dodatečnou péči, aby vyšla v co nejlepším stavu. Klasický důvod, se kterým se prostě nemůžete hádat, zvlášť když si pro vás Rockstar přichystal první várku screenshotů přímo ze hry.

Na rozličných nových obrázcích si můžete prohlédnout atmosférické záběry kovbojů, vlaků, nádherných pistolí a lesů, ale jednu věc mají všechny screenshoty společné – tvář hlavního hrdiny na nich neuvidíte. Buď vůbec není v záběru, nebo je zakrytá (ne)příznivým úhlem kamery, nedostatečným osvětlením či slušivým šátkem na obličeji.

Celá galerie

Otázka, kdo oním protagonistou bude, zatím zůstává nezodpovězena, ale pravděpodobně nepůjde o Johna Marstona z jedničky. Ten je totiž na úvodním artworku zobrazen jen stranou, mimochodem, zatímco vepředu a uprostřed je jiná, nerozeznatelná postava – ovšem nápadně podobná modelu z nových screenshotů.

Red Dead Redemption 2 zdroj: Archiv

Další informace o tom, co vás v Red Dead Redemption 2 čeká, prý do éteru dorazí někdy v průběhu léta, takže očekávejte potvrzení drbů, že se opravdu bude jednat o prequel k jedničce. Příští jaro je sice daleko, ale snad vám to vynahradí nevyhnutelná marketingová masáž. Odložení vydání na jaro by navíc mohlo mít pozitivní dopad na další hru z divokého západu, MMO Wild West Online. Pokud se jí podaří dodržet původní plán a vyjít ještě letos, mohla by k sobě přitáhnout spoustu nedočkavých pistolníků.

Celá galerie

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ

Zdroj: VG247

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)