Reprobates konečně mají domácí termín

8. 11. 2007 13:13 - Datum vydání
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: Windows

Future Games svou domovinu úplně nezatratili a nejen pro Zatracence našli nového distributora. + JMÉNO DABÉRA

Future Games naštěstí svou domovinu úplně nezatratili, jak věštili kvůli neziskovosti ze zdejších slabých prodejů, a po letním vydání adventury Zatracenců prioritně v jiných zemích Evropy jsme nakonec přišli na řadu i my. Jako nového výhradního partnera pro distribuci celého svého portfolia si v ČR/SK vybrali ConQuest entertainment, kteří jsou mimochodem již třetí společností sloužící k tomuto účelu (v minulosti to byly ATC a Cenega).

Reprobates tak u nás vyjdou v české verzi 6. prosince 2007 a doporučenou maloobchodní cenou bude 899 Kč (na Xzone o stovku levněji). Jejich lokalizace bude tak jako u NIBIRU kompletní, čili včetně dabingu, a hlavní postavu podle našich informací namluví herec Václav Rašilov. Klíčové vlastnosti hry a minimální HW nároky (včetně na tento žánr nestandardně vysokého požadavku 768 MB RAM) se dozvíte z obalu:


Tím však spolupráce Future Games s ConQuestu nekončí. Jelikož zde zastupují německého vydavatele DTP specializovaného na adventury, začátkem prosince k nám v překladu přivezou ještě nedávné Undercover: Operation Wintersun (6/10). Dalšími tituly pak budou Overclocked a Belief & Betrayal, které se mají v ČR objevit v prvním čtvrtletí 2008, společně s další adventurou Tale of Hero z vlastní dílny berounských vývojářů.
zdroj: PR, vlastní

jd

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)