Tvůrci We Happy Few s radostí v žilách připomínají dnešní vydání

10. 8. 2018 16:41 - Datum vydání
autor: Patrik Hajda

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One

Originální survival We Happy Few má za sebou čtyři roky ve vývoji, z nich dva veřejně v early accessu. Nebyla to jednoduchá cesta. Tvůrci několikrát narazili, ale naštěstí nezůstali tvrdohlaví a svou hru dotáhli směrem, který se fanouškům zamlouvá přeci jen víc. Survival prvky ustoupily příběhu hned tří postav, jejichž útrapy v podivném světě plném barviček okusíte již dnes večer.

We Happy Few vychází dnes na PC, PlayStation 4 a Xbox One, přičemž Steam verze bude aktivní od 19:00 našeho času. Na recenzi se pilně pracuje, ale pokud hledáte jiný zdroj informací o vlastní hratelnosti, koukněte na náš včerejší GamesPlay.

V něm jsme si ukázali možnosti stealthu, souboje, vykrádání domů, survival prvky, požívání veselé drogy Joy, otevřený svět, hádanky a různé úkoly. We Happy Few toho nabízí opravdu hodně a minimálně od pohledu láká svým nevšedním zevnějškem. Sice je trochu cítit Bioshockem, ale o zaměnitelnosti se opravdu nedá mluvit.

Práce na hře vydáním nekončí. V plánu je bezplatný update se sandbox módem, který vám dovolí upravit si pravidla zdejšího světa k obrazu svému. Můžete si nastavit menší dostupnost jídla, tužší nepřátele nebo si rovnou zahrát v přestrojení policisty.

Kromě bezplatného obsahu přibude season pass (zvlášť, nebo jako součást deluxe edice), který vás vezme na další tři dobrodružství. V Roger & James in: They Came From Below! odhalíte bizarní technologii a nové hrozby, Lightbearer se bude točit kolem největší rockové hvězdy stejného jména a We All Fall Down vás nechá vykopat špínu. Duhový trip prostě jen tak neskončí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: akční adventura

Zdroj: AllGamesDelta

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)