Vychází survival Left Alive, v Japonsku je po týdnu za poloviční cenu

5. 3. 2019 15:45 - Datum vydání
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: PS4, Windows, PS4 Pro

Nejnovější přírůstek do rodiny vydavatelství Square Enix, akční survival střílečka Left Alive, zřejmě nebude patřit do kolekce zlatých klasik žánru. V Japonsku vyšla už minulý týden a od té doby sbírá na japonském Amazonu skoro samá jednohvězdičková hodnocení. Následkem toho Square Enix zakázal streamování hry a už ji prodává se slevou.

Streameři mohli Left Alive po vydání volně streamovat s výjimkou některých blokovaných cutscén, duchovnímu nástupci série Front Mission se ale v hráčských recenzích zoufale nedaří. I následkem toho Square Enix v Japonsku její streamování skrz PlayStation 4 na YouTube úplně zakázal, jak informuje server Siliconera.

Hráči si stěžují na všechno možné, od nevyvážené obtížnosti přes problémy s ovládáním až po mizerný design úrovní, špatné animace a ošklivou grafiku. Ani z hlediska prodejů to nebude žádná sláva, když je týden po vydání hra na Amazon Japan v padesátiprocentní slevě. Průměr hodnocení se ustálil na jedné a půl hvězdičce z pěti.

U nás Left Alive vychází dnes pro PlayStation 4 a PC, ale pokud můžeme japonským hráčům aspoň za mák věřit, uděláte mnohem líp, když si místo ní raději koupíte něco úplně jiného. Na Steamu vám tohle moudré rozhodnutí ušetří skoro šedesát eur.

Celá galerie

Tagy: akční sci-fi survival střílečka post-apo mechové

Zdroj: Siliconera

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)