RTS Left Behind: Eternal Forces

4. 11. 2005 23:23 - Obrázky
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: Windows

Nová real-time strategie s názvem Left Behind: Eternal Forces je první PC hrou na motivy stejnojmenné knižní série autorů Tima LaHaye a Jerryho B.

Jenkinse s apokalyptickými příběhy, jejichž ústředním motivem je boj dobra proti zlu. Tento titul, z něhož vám dnes můžeme nabídnout i sadu screenshotů, vás postaví do čela bitek, které vládnou v ulicích New Yorku mezi andělskou a démonickou frakcí v samotný soudný den. Pokud tušíte jakousi souvislost s Biblí, jste na správné cestě. Kdo z vás zná původní knihy, bude si moci užít událostí v nich popisovaných (inspirovány jsou proroctvími z biblických Zjevení) jak v singleplayeru, tak i multiplayeru. Vydání hry by mělo proběhnout někdy mezi Vánocemi 2005 a Velikonocemi 2006.


Děj Left Behind: Eternal Forces se odehrává ve fiktivním světě budoucnosti, který se nachází na konci svých dní. Věrní jsou shromažďováni, aby byli vzati do Nebe a chaosu, jenž to provází využívá Antichrist k tomu, aby vší svou silou soustředil pod vlajku země světa. Nadchází boj dobra se zlem, Nebes a Pekla. Hráči budou muset vynaložit hodně sil, aby získali neutrální jednotky ve hře na svou stranu, ať je to jakákoliv.
zdroj: WP

korgull

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)