V survivalu Conan Exiles budete moci dělat 360° obrázky

15. 11. 2016 16:36 - Obrázky
autor: Aleš Smutný

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One

Jakkoliv budu stále remcat na fakt, že nová hra z Howardova universa Conan Exiles nebude využívat jeho rozsáhle popsaný svět, nemohu multiplayerovému survival titulu upřít jednu věc – po vizuální stránce začíná vypadat opravdu k světu a celá stylizace trochu toho Conana a Hyborii evokuje. Přesvědčit se o tom můžete na sérii nových obrázků, které ale doplňuje i galerie několika v 360° a zajímavá doplňující informace.

Funcom totiž spojil své síly s Nvidií a využije technologii Ansel, díky které budete ve hře moci vyrábět obrázky ze hry se stejným interaktivním rozhledem. Když se podíváte na tuto galerii, můžete se rozhlédnout po novém kontinentu, na němž se v roli jednoho z desítek vyhnanců ocitnete a musíte kromě přežití začít budovat i vlastní dům, osadu a možná i nové království.

Rámcově se dá říci, že se Conan Exiles vydá podobnou cestou jako třeba Rust. Začnete od píky, respektive od sekery, kterou vám dá Conan a jak to bude dál, to je už jen na vás. Z obrázků je vidět, že střety nebudou probíhat jen s jinými hráči, ale také s místní faunou. Nejlépe ale vypadá případné zakomponování démonů a kultů do tohoto světa. Hádám jen z obrázků, ale třeba ten z titulní stránky už má solidní atmosféru evokující prastaré zlo, které vymýtíte poctivou ocelí a nebo pádnou ranou palice.

Conan Exiles vyjde v lednu 2017 v rámci early accessu na Steamu. Původně se tak mělo stát už v polovině září, ale zjevně muselo dojít k výraznému posunu, alespoň na poměry early accessu. 

Celá galerie

Tagy: fantasy multiplayer survival sandbox

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)