Assassin’s Creed Odyssey dostane výukový Discovery mód a nástroj na výrobu vlastních questů

11. 6. 2019 00:06 - Oznámení
autor: Aleš Smutný

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X, Stadia

Kassandra a Alexios rozhodně neodchází do asasínského důchodu a Assassin’s Creed Odyssey pořád těží z prostředí antického Řecka, kvůli kterému se do něj ještě někdy určitě vrátím. Jedním z důvodů určitě bude Story Creator Mode, což je váš vlastní editor questů, který podle prvního videa a zpráv vypadá skvěle.

Sami si můžete nadesignovat svůj vlastní příběhový úkol a to včetně větvení a vlastních dialogů. Do úkolu můžete obsadit jakoukoliv postavu, která je ve hře, umístit příběh do nějaké lokace ze hry a následně i takový úkol nasdílet. A pokud se vám nechce nic tvořit, budete si moct užít příběhy jiných hráčů. Jsem zvědavý, jak dlouho bude trvat, než někdo vytvoří vlastní bitvu u Thermopyl a nebo výpravu za Zlatým rounem. Tohle je prostě skvělý přídavek pro už tak mohutnou hru.

A není jediný. Konečně došlo na tolik chtěný Discovery mód, který vás provedl světem a zvyklostmi starověkého Egypta v Assassin’s Creed Origins. Tentokrát se tedy vydáte do Řecka a opět půjde buď o rozšířená zdarma pro vlastníky původní hry a nebo samostatně prodejný titul. To kdybyste chtěli třeba ve škole interaktivně vyučovat antické dějiny a nutně netoužili po Alexiově/ Kassandřině dobrodružství.

Pokud máte rádi hudbu z celé série a nevadí vám cestovat za ní, po světě poběží koncertní tour Assassin’s Creed Symphony. O té už víme pár týdnů, ale na tiskovce se předvedl orchestr se svou suitou a byl to skvělý start konference. Hudba z celé série je velmi různorodá, ostatně stejně jako její skladatelé a nové kompozice pro orchestr tohoto typu mohou znít skvěle. Kde všude bude Symphony hrát najdete na oficiálních stránkách a já doufám, že pak vyjde z celé tour vinyl.

Tagy: Assassin's Creed (série) akční historická 3rd person dobrodružná third person assassins creed E3 2019

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)