Betu Red Dead Online rozšiřuje slibovaný mód battle royale

11. 1. 2019 11:38 - Oznámení
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: PS4, Xbox One

Příběhovou linku Red Dead Redemption 2 už máte možná dohranou, podobně jako u pátého GTA ale Rockstar plánuje mít z Red Dead Online hru živou ještě několik příštích let. Pár dalších měsíců si zatím pobude v betě. Nejnovější update do ní přidává hlavně mód Gun Rush, který je kovbojskou odpovědí na vlnu popularity žánru battle royale, ale i pár dalších novinek.

Gun Rush vyzkouší, jak jste schopní bojovat o přežití na Divokém západě, jinak má ale úplně typická pravidla. 32 hráčů, zmenšující se oblast, hledání zbraní a nábojů. Nic revolučního. Hrát ho můžete buď sami, nebo v týmových variantách.

Rockstar se zmínil také o plánovaných úpravách a přídavcích. Už brzy by do Red Dead Online měly dorazit nové závody a iterace módu Showdown. Vývojáři se také zaměřili na zpětnou vazbu od hráčů a rozšíří seznam denních výzev, pozmění systém lovení odměn a trestů agresivních hráčů. Hra vás také v budoucnu upozorní na blízkost ostatních hráčů pouze v bezprostřední vzdálenosti, takže se vám nebude stávat, že vás někdo odstřelí z podivně velké dálky.

Celá galerie

Ve vývoji jsou také nové příběhové mise pro online mód. Dozvíte se něco víc o osudu Jessicy LeClerk a Horleyho, ale i nějakých zatím nepředstavených postav. Dočkáte se dalších dynamických událostí roztroušených po světě a samozřejmě spousty drobností v podobě zbraní a oblečení.

Zároveň Rockstar ukončil dočasnou exkluzivitu některých předmětů pro PlayStation 4. V xboxové verzi jste si nemohli odemknout kaštanového arabského oře, sedlo z aligátoří kůže a jeden revolver, takže pokud to ovlivňuje váš výběr platformy, už se k nim v onlinu dostanete i na Xbox One.

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)