Vy se ujmete role bývalého elitního vojáka jménem Vasily. Ten kdysi pracoval pro největšího výrobce zbraní na světě, a tak zatímco podle vizitky pracoval v bezpečnosti, jeho denním chlebem byly různé infiltrace, zabíjení, vydírání a mučení.

Korporace se ho po čase rozhodla zbavit, Vasily o vlásek unikl smrti, aby našel útočiště v jednom z chrámů v zasněžených horách. Jenže po dvaceti letech ho zlá korporace vyčmuchala i tam a pokusí se ho konečně dostat. To si samozřejmě nenechá líbit, a tak začne kolotoč plný brutální akce.

Redeemer nebude nejspíš vynikat příběhem, ale hratelností a stylizací. Vasily má k dispozici nejen své pěsti a velké kladivo, ale může používat také různé jiné zbraně na blízko a v nouzi dojde i na střelné zbraně. Chvíli tak můžete běhat od nepřítele k nepřítele s prstem na spoušti, jindy se zase lze potichu připlížit zezadu a provést brutální stealth kill.

K dispozici máte i prostředí a různá speciální zabití spojená s ním. Vedle příběhové kampaně nabídne Redeemer také mód Aréna, který je zdejší variací na Hordu: tedy nekonečné vlny nepřátel. Hra vyjde letos na jaře na Windows a k dostání bude na Steam a GOG.