Český mobilní hit Galaxy Trucker se dočkal updatu se spoustou nového obsahu

14. 7. 2015 18:46 - Oznámení
autor: Honza Konfršt

Vychází na platformách: iPad, iPhone, Android, Windows, iOS

Adaptace české deskovky Galaxy Trucker do mobilní hry patří ve svém žánru mezi špičku, ostatně z naší recenze si odnesla devítku a navíc jsme ji zařadili mezi nejlepší české hry roku 2014. A nyní se hra dočkala macatého updatu, který hráčům přináší další hodiny nové zábavy. Rozšíření se týká multiplayerové složky hry - hráči v updatu dostanou nové mise a úpravu stávajících pravidel.

Hráči mohou nově i v multiplayeru vozit nebezpečné náklady – jmenovitě jde o radioaktivní, výbušné, těžké či křehké balíky, což doposud šlo pouze ve hře pro jednoho hráče. Nové mise pak nabídnou například úkoly typu "převez co nejvíce lidí" či "projeď galaxií s co nejmenším počtem kanónů".

Vývojáři slibují, že každé dva dny dodají do hry jednu novou multiplayerovou misi, která bude unikátní po stránce obsahu i pravidel, a pořádně tak otestuje schopnost hráčů riskovat.

Pokud jste tuto českou hru ještě nezkoušeli, tak neváhejte, opravdu stojí za to. Hru si můžete pořídit ve verzích pro iPhone, iPad, Windows Phone, Android a Kindle.

Tagy: strategie mobilní hry logická

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)