Dark Souls Remastered vtrhne koncem května na Switch, PS4, Xbox One a PC

11. 1. 2018 16:03 - Oznámení
autor: Aleš Smutný

Vychází na platformách: Windows, PS3, X360

Nejen hráči na Switchi se dočkali. Dark Souls vyjde v remasterované verzi na Nintendo Switch, PC, PS4 a Xbox One. Ve všech verzích najdete i DLC Artorias of the Abyss. Na všech třech platformách tohle kultovní akční RPG vyjde 25. května a jako původní verze vám nabídne desítky hodin napětí, pocitu zmaru i nadšení z vítězství. Prostě taková emocionální horská dráha.

Na „velkých“ konzolích, tedy PlayStation 4 a Xbox One také můžete počítat s podporou prvků jejich silnějších verzí, tedy Xbox One X a PlayStation 4 Pro. To zahrnuje především 4K rozlišení a 60 FPS, které platí i pro PS4 a Xbox One. Tyto konzolové verze u nás vydá Cenega.

PC verze nabídne samozřejmě také 60 FPS a 4K, na Switchi je v doku rozlišení 1080p a v handheldu 720p s 30 FPS. U všech variant pak můžete počítat s multiplayerem pro šest hráčů. Jen těm se Switchem doporučují pořídit si řemínek na konzolí, co kdybyste ji v návalu vzteku zahodili… Každopádně, konec května se ponese ve znamení písmen YOU DIED.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: akční fantasy RPG hardcore

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)