Hráči Falloutu 76 dostanou kolekci původních Falloutů zdarma

11. 1. 2019 09:46 - Oznámení
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: Windows

Pokud patříte k těm, kteří si během loňského roku stihli zahrát Fallout 76 (naší trojkovou recenzi najdete zde), nezoufejte! Za odměnu dostanete Fallout Classic Collection na PC zcela zdarma. Původní Fallouty vás snad zvládnou pohladit na duši a na srdci, i pokud jste z nejnovějšího výtvoru Bethesdy trošku traumatizovaní.

Kolekce klasik, tedy jedničky, dvojky a Tactics, bude dostupná hráčům Falloutu 76 ze všech platforem, k jejímu stažení jen potřebujete Bethesda Launcher a účet na něm. Bethesda se sice od myšlenky původních příběhových izometrických RPG dost vzdálila, takže je otázka, jak moc se cílové skupiny v současnosti protínají, ale her zdarma není nikdy dost.

Příští týden dorazí na vaše počítače a konzole obsáhlý patch pro Fallout 76, který má adresovat přes 150 chyb. Má opravit hned několik výzev a úkolů, ale taky problémové perky a zbraně. Další sbírka oprav je plánovaná na konec ledna, takže i přes mediální katastrofy a ne až tak úžasné prodeje se Bethesda alespoň pokouší tenhle průšvih trochu napravit.

V následujícím patchi by se měla objevit možnost stát se obchodníkem, což je vzhledem k nepřítomnosti nehratelných postav ve Falloutu 76 dodatek deset minut po dvanácté, a několik legendárních modů a perků pro vysoké levely.

Tagy: Fallout (série) akční sci-fi RPG postapokalyptická postapokalypsa

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)