Jedna hra s Vetřelcem nestačí, chystá se MMO střílečka

10. 1. 2019 13:58 - Oznámení
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: PS4, Windows, PS3, X360, Xbox One

Nedávné oznámení mobilního titulu Alien: Blackout mnohým fanouškům série pořádně hnulo žlučí, byť asi ne tolik jako loňské fiasko v podobě ohlášení Diablo Immortal. Naštěstí pro ně chystají FoxNext Games ještě jeden titul pro PC a konzole, což by v polykání téhle hořké pilulky mohlo nedočkavým fandům pomoct.

Titul z vetřeleckého univerza bude masivně multiplayerovou online střílečkou pro počítače a konzole, s nějakými konkrétními detaily ale FoxNext zatím dost šetří. Napověděli nicméně, že na vývoji zatím nepojmenovaného titulu spolupracují s týmem Cold Iron, který v minulosti dělal na BioShock Infinite, sérii Borderlands a na nepříliš pozitivně přijatém Star Trek Online. Tenhle seznam nenaznačuje moc kompetencí tvořit kvalitní MMO, alespoň ty střílečky ale mají celkem zmáknuté.

Herní divize 20th Century Fox, FoxNext, tohle menší studio koupila teprve loni, neoznámená hra o Alienovi je tedy zřejmě prvním projektem, kterým ho zaúkolovala. I přes nedostatek informací by to mohla být dobrá náplast na Alien: Blackout, byť MMO pořád není tolik žádané pokračování Alien: Isolation.

Alien: Blackout dorazí na vaše mobilní zařízení 24. ledna, vzhledem k dosavadním reakcím ale tvůrci asi nemůžou počítat s přílišným komerčním úspěchem.

Tagy: akční sci-fi mobilní hry FPS Vetřelec

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)