Kompletní edice Mortal Kombat XL vyjde i na PC - přes víkend můžete zdarma hrát online betu

26. 8. 2016 17:15 - Oznámení
autor: Václav Pecháček

Vychází na platformách: iPad, iPhone, Android, PS4, Windows, PS3, 3DS, X360, Xbox One, iOS

Nejdřív se na ně nedostalo, ale teď si mohou PC hráči Mortal Kombat X oddechnout. Kompletní edice nejnovějšího člena legendární mlátičkové rodinky, která se jmenuje Mortal Kombat XL, se totiž konečně objeví i na Steamu. Přinese s sebou krom jiného vylepšený síťový kód a nové bojovníky i skiny, které byly dosud dostupné pouze na konzolích. Navíc si můžete XL obsah vyzkoušet přes víkend (do 29. srpna) zadarmo v rámci MKXL Enhanced Online bety.

Sestavu ve hře figurujících postav doplní po vydání XL obsahu pro PC verzi MKX Leatherface z Texaského masakru motorovou pilou, dále pak Vetřelec, Bo‘ Rai Cho a Triborg. Ti všichni byli součástí druhého „Kombat Packu“, který se na konzolích objevil už dříve, ale na PC se doposud nedostal. Kompletní edice bude samozřejmě obsahovat i postavy z prvního balíčku, ve kterém jste mohli najít Jasona Voorheese, Predátora, Tanyu a Tremora.

Těžko říct, jestli někdo čekal, že se Mortal Kombat XL na PC nakonec přece jen objeví. Inu, stalo se. Snad díky velkému ohlasu hráčů v anketě na Twitteru. I kdyby ale tvůrci použili anketu jen k vylepšení své image a na PC verzi pracovali už dříve, je to jedno. Podstatné je, že majitelé PC verze MKX o nic nepřijdou.

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)