Postapokalyptická tahová onlinovka Dreadlands vás nechá střídat PvE a PvP

4. 4. 2019 10:44 - Oznámení
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: Windows

Ve Skandinávii se poslední dobou rodí víc a víc zajímavých herních titulů, hlavně co se vzkvétající nezávislé scény týká. Jedním z pozoruhodných počinů by mohly být i švédské Dreadlands – tahovka ve sdíleném světě, kde budete potkávat ostatní hráče a někdy se s nimi pustíte do křížku, jen aby vám o kousek dál pomohli s hrozbami barevné apokalypsy.

Za hrou stojí tým Blackfox Studios, založený bývalým členem studia Fatshark, které hru vydává. „V Dreadlands jsme chtěli propojit onlinové prvky z MMO nebo stříleček ve společném světě a spojit je s návykovou tahovkou,“ vysvětluje projektové ambice jeho zakladatel Peter Nilsson.

Svou bandu budete moct vystavět na nejrůznějších znepřátelených frakcích prohánějících se Kráterem, světem sice stiženým apokalypsou, ale přesto plným života a barviček. Barevné katastrofy jsou teď prostě ve hrách v kurzu.

Celá galerie

Nebude chybět základna s nakupováním vylepšení, odemykání nových schopností ani vzácné artefakty, díky nimž se stanete králi a královnami bojišť. I přes sdílený svět by Dreadlands chtěly klást důraz na příběh, kterým budete moct procházet i v kooperaci s přáteli. A pak společně nakopat zadky konkurenčním partám v bitvě o vzácné Glonithium, zdejší surovinu.

Postapokalyptická tahovka ve sdíleném světě by podle Steamu měla vyjít během letošního roku, zatím exkluzivně jen tam.

Tagy: tahová postapokalyptická

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)