První Diablo si teď můžete zahrát v prohlížeči

31. 7. 2019 16:25 - Oznámení
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: Windows, MAC, PS

Nejen Minecraft nebo původní Doom, ale už i akční RPG Diablo můžete hrát z pohodlí webového prohlížeče. O transformaci se postaralo studio Rivsoft a v základu dostanete přístup k shareware verzi, pokud ale vlastníte originál, můžete si pohodlně zpřístupnit celou hru se vším všudy. Smrt Solitaire, ať žije ďábelská kancelářská prokrastinace.

Celá galerie

Podle nezávislých tvůrců jde o přesně takové Diablo, jaké známe. Zdrojový kód ale během rekonstrukce trochu upravili a odstranili z něj různé bugy a podivnosti ve skriptech původní hry.

Shareware verze o velikosti 50 MB obsahuje pouze první patro za jednu ze tří hratelných tříd a její dohrání vám zabere jen asi půl hodiny. Pokud jste si ale už stihli pořídit první čistě digitální verzi z GOGu anebo máte po ruce originální cédéčko, stačí vyhledat soubor diabdat.mpq a odemknout si jím Diablo kompletní.

Na druhou stranu, když k tomuhle souboru přístup máte, asi jen stěží budete mít problém si hru nainstalovat klasicky. Ale pro případ, že by vás někdo zbavil administrátorských práv… Naložte s touto informací, jak uznáte za vhodné.

Tagy: Diablo (série) akční fantasy RPG izometrické

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)