Rocket League na kolečkových bruslích? Něco takového chystá Ubisoft s Roller Champions

11. 6. 2019 08:30 - Oznámení
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Switch, Xbox One X, Stadia

Rocket League trefila hřebíček na hlavičku a byť tu byly různé napodobeniny, například i v Overwatchi, žádná nová samostatná hra se nepokusila autíčkovému fotbalu vážně konkurovat. To by se mělo změnit s příchodem Roller Champions. Ubisoft tu neponechává nic náhodě a snaží se se svojí novou značkou zaujmout velmi podobnou cílovku.

Celá galerie

Roller Champions je free-to-play sportovní arkáda s PvP režimem, kde jsou vaším hlavním „dopravním prostředkem“ kolečkové brusle. S nimi jezdíte po speciálních arénách a můžete se dostat i na zeď, tím si zvýšit rychlost a vydat se tak pro míč ještě svižněji. Cílem je spolupracovat s vašimi spoluhráči, vyhýbat se oponentům a dostat balón do brány.

V jádru půjde o týmovou hru, u níž se Ubisoft snaží jak o zábavnou a přístupnou hratelnost, tak o okamžitou pochopitelnost a diváckou atraktivitu. Týmová spolupráce tu bude klíčová, stejně jako riskování, různé triky a parádičky, které ocení vaši fanoušci. Ti se, ne nepodobně jako ve Steep, chovají jako vaše XP.

Čím víc fanoušků máte, tím spíš se dostanete k nové výbavě, oblekům, animacím a dalším věcem. Jestliže vás Roller Champions zajímá, můžete si stáhnout z Uplay rozpracovanou demoverzi hry už teď. Demo bude dostupné pouze do 14. června, takže neváhejte a stahujte. Plná hra pak vyjde na začátku příštího roku a bude free-to-play.

 

Tagy: online sportovní multiplayer arkáda E3 2019

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)