Songs of Conquest je půvabná poklona Heroes of Might and Magic

11. 6. 2019 13:10 - Oznámení
autor: Jan Slavík

Vychází na platformách: Windows, MAC

“Postavte království, povolejte armády, velte mocným mágům a užijte si výpravnou ódu na klasické dobrodružné strategie dob dávno minulých,” lákají tvůrci ze studia Lavapotion. Umožnit by vám to měla jejich novinka Songs of Conquest, která se na E3 představila povedenou upoutávkou.

Celá galerie

Půjde o tradiční příběhovou strategii pro jednoho hráče. V pohádkové zemi vibrující magií zbudujete svá sídla, naverbujete oddíly stvůr přirozených i nadpřirozených, do čela svých vojů postavíte mocné kouzelníky coby generály. Se svými svěřenci budete plnit úkoly a vyhlazovat nepřátele, přičemž bude zároveň potřeba se starat o správu surovin a budování.

Songs of Conquest je milostný dopis dobrodružným strategiím ze staré školy, na nichž jsme vyrostli, ale s novým kabátkem a jedinečným bojovým systémem, co do tradiční formule přidává nespočet nových vrstev,“ říká Carl Toftfelt, designér ze studia Lavapotion. „Náš tým je složený z veteránů herního i televizního průmyslu a fantasy je naše velká vášeň, takže práce na přivedení něčeho podobného k životu je pro nás nesmírně uspokojivá.“

Na to, zda budou podobným uspokojením tryskat i hráči, si nicméně ještě budeme muset počkat. Jedno je však jisté – dovedný pixel art v kombinaci s moderními prvky, jako jsou světelné a částicové efekty nebo hloubka ostrosti, funguje výborně. Těžko říct, jak se to bude doopravdy hrát, ale koukat se na to bude s největší pravděpodobností parádně. Samozřejmě pokud vám pixel art sám o sobě nezpůsobuje žaludeční vředy.

V případě zájmu se můžete zkusit na oficiálních stránkách přihlásit do alfatestu. Hra má vyjít ke konci roku 2020.

Tagy: strategie retro fantasy pixel art magie E3 2019

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)