Taktická hra The Dark Crystal: Age of Resistance doprovodí stejnojmenný seriál Netflixu

14. 6. 2019 12:51 - Oznámení
autor: Patrik Hajda

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Switch, Xbox One X

Pokud vám The Dark Crystal nic neříká, pak vězte, že jde o 37 let starý loutkový fantasy film, který se 30. srpna dočká seriálu od Netflixu. Ten po příběhové stránce pokryje události předcházející původnímu filmu a poskytne tak další informace o světě Thra. Seriál později rozšíří herní adaptace The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics, která sama o sobě přidá další postavy a nové příběhy.

Celá galerie

V Dark Crystalu sledujete stejně jako ve filmu a budoucím seriálu bytosti známé jako Gelflingové, jejichž poklidné životy v kouzelném lese narušují zlotřilí Skeksisové. I když nebude chybět příběh, který v konečném důsledku půjde až za hranice desetidílného seriálu, prozatímní zprávy se točí téměř výhradně kolem tahových soubojů.

Těch má být v celé hře 80, přičemž spousta z nich bude podléhat dynamickým událostem, které hráči ztíží podmínky. V průběhu hry budete rekrutovat nové hrdiny, vylepšovat jejich vlastnosti a vybavení, měnit bojové styly v závislosti na protivnících a plnit mnohé úkoly.

Jakmile se octnete na konci celé hry, odemkne se vám mód New Game+, který zvýší obtížnost všech soubojů. The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics bohužel nemá datum vydání, ale dočkáte se jí někdy po uvedení seriálu na Netflixu, tedy nejdříve v září. Hra dorazí na počítače, PlayStation 4, Xbox One a Switch.

Tagy: strategie fantasy taktická Netflix E3 2019

Zdroj: tisková konference

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)