Tvůrci Halo Infinite pracují na zajímavé plošinovce Stela

12. 3. 2019 15:35 - Oznámení
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: Windows, Xbox One, Xbox One X

Už tak žánrově rozmanité portfolio vancouverských SkyBox Labs se ze spolupráce na Halo Infinite a Minecraftu pro Nintendo Switch rozšiřuje ještě o uměleckou skákačku s názvem Stela. Tu chtějí vývojáři představit na nadcházejícím GDC 2019 v San Franciscu a podle čerstvých záběrů se bude minimálně z audiovizuální stránky na co dívat.

Stela vypráví příběh mladé ženy, která ve hře prožívá poslední dny svého umírajícího světa. Aby se zachránila, musí překonat nejen zrádný terén, ale i pekelné bytosti vyvěrající na zemský povrch. Kromě vizuálních orgií se připravte na klasické plošinovkové problémy a překonávání překážek, abyste přežili v nehostinném prostředí tajemných opuštěných měst, ruin i zakletých lesů.

„Chtěli jsme vytvořit nádherná, hluboká 3D prostředí a přitom zůstat věrní žánru cinematických plošinovek,“ prohlásil spoluzakladatel SkyBox Labs, Shayng Kong. „Jsme rádi, že můžeme zužitkovat naše zkušenosti z vývoje Halo Infinite a Minecraft Bedrock Edition pro Nintendo Switch a chceme je využít při tvorbě nové umělecké zkušenosti, která zároveň bude mít vysoké produkční kvality.“

Stela z kolabujícího světa dorazí během letošního roku na PC a Xbox One.

Celá galerie

Tagy: akční plošinovka

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)