Vybraní hráči už hrají Plants vs. Zombies 3

18. 7. 2019 11:35 - Oznámení
autor: Patrik Hajda

Vychází na platformách: Android

Studio PopCap nepůjde ve stopách Valve a bude dělat i třetí díly svých her. Finanční zpráva zkraje letošního roku poukazovala na pokračování série Plants vs. Zombies: Garden Warfare, které tedy stále není oficiálně oznámené, ale to samé do dneška platilo i o Plants vs. Zombies 3.

Celá galerie

Plants vs. Zombies 3 nebyla oznámená klasickou cestou, nedostali jsme zásobu hezkých obrázků (jen tři prototypové v galerii výše), žádný trailer ani tiskovou zprávu s podrobnostmi. Hra se jednoduše zjevila v Google Play, odkud si ji mohli Američané a možná i další národnosti stáhnout a s trochou štěstí se i dostat do uzavřené pre-alfy.

V našem regionu hra není vůbec dohledatelná, nicméně kdesi za oceánem existuje. Její popisek varuje před velmi raným stavem, který je plný bugů a nemusí odpovídat výslednému produktu. Navíc asi nenabídne nic jiného než souboje, protože právě na ně sbírají tvůrci zpětnou vazbu.

Matthew Scholtz z webu Android Police, který o Plants vs. Zombies 3 informoval a zároveň si ji i krátce zahrál, tvrdí, že je to více méně stejná tower defense. Všiml si jen novinky s upgrady vašich rostlin, které mají co do činění s tacos…

Také to vypadá, že hra bude free-to-play s mikrotransakcemi, které se vyšplhají až ke 100 dolarům. Nyní doufám jen ve dvě věci – aby se brzy dostalo s testováním i na nás a aby mikrotransakce celou hru úplně nepohřbily. Je těžké být v tomto případě optimistou.

Tagy: kvetiny zombie free-to-play tower defense mobilní hra

Zdroj: Eurogamer.net, Android Police

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)