Zahrajte si o víkendu zdarma český Vigor

20. 3. 2019 14:04 - Oznámení
autor: Šárka Tmějová

Vychází na platformách: Xbox One, Xbox One X

Exkluzivita pro Xbox One, looter shooter Vigor zasazený do postapokalyptického Norska, sice během letošního roku vyjde jako free-to-play titul, v této chvíli si ho ale bez pořízení vstupního balíčku nezahrajete. I když vlastně výjimečně ano – pokud si platíte předplatné Xbox Live Gold, od zítřka do neděle si ho můžete zdarma vyzkoušet.

Momentálně je Vigor dostupný v rámci programu Game Preview, tedy v xboxové formě předběžného přístupu, a vyzkoušelo si ho už přes 400 tisíc hráčů. Můžete se v něm toulat okouzlující norskou krajinou po pádu civilizace, pátrat v ní po zajímavých věcičkách a budovat si úkryt, který vás ochrání před nepřízní počasí a ostatních hráčů.

Víkend volného hraní přichází krátce po updatu 0.8, který do hry přidal různé rušičky, hackování a rádiové signály, jejichž ovládnutí vám oproti protihráčům přihraje určitou strategickou výhodu. Zároveň se Vigor stihl stát trochu společenštější záležitostí, otevřel hráčské lobby a přidal gesta.

Také vylepšil odstřelovačské mechaniky, můžete tedy při střelbě zadržet dech, nebo naopak snipery odhalit podle lesku zaměřovače. Pokud to nestihnete včas, snad jste si předtím alespoň zaplatili pojištění, které vám zaručí, že po smrti nepřijdete o své věci.

I mimo 21. až 24. března si hru na Xbox One můžete zdarma vyzkoušet na dvě hodiny. K plnému přechodu na free-to-play model by mělo dojít po vydání, které Bohemia Interactive plánuje na druhou polovinu letošního roku. Veškerý postup z Game Preview se vám ale v té chvíli smaže, takže si vlastně v klidu můžete počkat, až všechno bude fungovat tak, jak tvůrci zamýšleli.

Tagy: akční survival

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)