Zúčastněte se speciálního "rozlučkového" Fight Clubu v pražských Holešovicích

18. 7. 2018 11:14 - Oznámení
autor: Redakce Games.cz

Něco končí, něco začíná, jak zpívá náš nejmenovaný kolega ve své nejmenované kapele. Jiného kolegu ale jmenovat musíme: dlouholetý šéfredaktor Games.cz Petr Poláček vyráží po osmi letech práce pro Tiscali Media za další kariérní štací a pro nás je to perfektní záminka uspořádat speciální podcastovou trachtaci!

Vše vypukne ve středu 18. července v prostorách Jack Daniels Musician Factory - Studio, kde na vás chystáme lehce netradiční živý podcast za účasti řady hostů. Čestné křeslo bude patřit Petrovi, ale vedle něj se můžete těšit na další známé tváře ze staré i mladé herní gardy.

Brány studia se otevřou v 19:30 a vstup je zdarma, ale vzhledem k omezené kapacitě sálu doporučujeme si místo pojistit přihlášením u facebookové události, případně prostřednictvím tradičního e-mailu.

Pozor – podcast nebude vysílán online, ale o jeho záznam samozřejmě nepřijdete. Na oficiální program pak naváže neformální posezení v jedné z přilehlých občerstvoven, takže neváhejte využít příležitosti nám promluvit do duše nebo něco vytmavit nad sklenkou dobrého piva či lima.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: party oznámení Tiscali podcast Fight Club

Zdroj: Vlastní

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)