Fight Club #339: Návrat MMORPG

3. 9. 2017 09:56 - Podcast
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X

O čem se bavíme v redakci, když zrovna nenatáčíme podcast? O tom samém, co následně ve Fight Clubu probíráme. Ano, až tak je to jednoduché. Ve Fight Clubu #339 si tedy Pavel, Adam, Aleš a Patrik posvítili na čerstvě oznámené pokračování vikinské rubačky Rune s podtitulem Ragnarok, ke kterému se tvůrci z Human Head vrátili po dlouhých 17 letech! Aleš se podělil o svůj pohled na hru Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr, kterou viděl na Gamescomu. A ze stejné, gamescomácké, stáje pochází i další téma, tentokrát od Pavla. O čem během vývojářské konference během GC hovořil legendární Richard Garriott? 

Krom jiného se Adam s ostatními bavili, co nyní hrají – konkrétně remasterovanou verzi strategie StarCraft. A zodpovíme samozřejmě i vaše dotazy z mailu a z chatu, které opět vydaly na samostatnou sekci.

Audio verzi Fight Club #339 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: StarCraft (série) strategie akční sci-fi RPG sandbox podcast taktická realtime 2D brutální Fight Club vikingové otevřený svět Ragnarog remaster E3 2017

Zdroj: vlastní

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)