Fight Club Hardware #1 (pilot): To nám ten rok pěkně začal!

6. 2. 2018 18:00 - Podcast
autor: Redakce Games.cz

První hardwarový podcast jde do éteru. Sestava Petr, Jiří, Jindra a Lukáš probere skandální chyby Meltdown/Spectre a další lednové události. Zájemcům o herní železo také ukážeme výkonný a pekelně drahý notebook Asus ROG Zephyrus s GTX 1080 Max-Q, ale pobavíme se také o levnější variantě hraní: cloud gaming. Dejte nám vědět, jak se vám pilotní relace líbila.

Bez diskuze nad slabinami Meltdown a Spectre by to nebyl pořádný hardwarový podcast, to uznejte. Není to však jediná lapálie na trhu, další okénko tak bude věnováno tématu grafických karet, respektive jejich nedostupnosti v obchodech. V druhé půlce ale  probereme i příjemnější věci. Kdo je zvědavý, jak vypadá notebook s GTX 1080 a 18 mm v pase, ať vydrží do 35. minuty. A na závěr vám ještě stihneme předat naše dojmy z bety GeForce NOW pro PC.

Články, které jsme v podcastu zmínili:

BTW: ve videu jsme měli pár přeřeků. Takže až uslyšíte „GTX 1080 Ti“, myslete si „1080“, a místo „Switch“ si dosaďte „Shield“. Pardon!

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: trh podcast hardware Spectre grafické karty Intel Meltdown CES 2018 GeForce NOW Max-Q asus zephyrus Hardware Club

Zdroj: Vlastní

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)