Fight Club Speciál – Assassin's Creed

8. 12. 2017 19:00 - Podcast
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: Windows, PS3, X360

Speciální Fight Club věnovaný sérii o charismatických zabijácích jsme tu sice měli už před čtyřmi lety, opakování je ale matka moudrosti. Assassin's Creed letos slaví desáté narozeniny a za tu dobu se jeho rodina pořádně rozrostla nejen o komerčně úspěšné hry, ale taky o množství knih, komiksů, krátkých filmů a dokonce jeden celovečerní. Rozhodli jsme se, že si uplynulá dekáda zaslouží samostatnou rekapitulaci, což znamená i velký návrat Fight Club Speciálů o herních sériích. Role moderátora se tentokrát ujal Lukáš Grygar, kterého doplnili Alžběta Trojanová, Aleš Smutný, Šárka Tmějová a Václav Pecháček.

Většina z nás má se sérií bohaté zkušenosti, o které jsme se pokusili podělit v hodinu a čtvrt dlouhém videu. Pětice účastníků přece jen už nabízí prostor pro celkem širokou názorovou paletu. V našem rokování se nevyhýbáme spoilerům, a to ani v souvislosti s nejnovějším podzimním přírůstkem v podobě Origins. Samozřejmě přijde řeč na naše vysněné lokace a období, kde by se další díl měl odehrávat, i na spekulování o možné budoucnosti celé série. Dojde i na krátké okénko o loňském filmu, o kterém se nicméně ve slušné společnosti spíše nemluví. Celou naši erudovanou debatu na téma Assassin's Creed sledujte zde:

Nebo můžete toto a další videa můžete sledovat také na našem YouTube kanálu.

Tagy: Assassin's Creed (série) Egypt středověk akční sci-fi RPG historická parkour 3rd person third person křižácké výpravy renesance

Zdroj: vlastní

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)