Tea Club #6: Martin Mastný o MMORPG Novus Inceptio

29. 6. 2014 15:15 - Podcast
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: Windows

Kolik dokážete napočítat českých MMORPG? Pokud nás v redakci paměť neklame, tak je jich celých nula. Martin Mastný se v projektu Novus Inceptio snaží situaci zvrátit a nabídnout nejen českým hráčům MMORPG zkušenost, která se sandboxovou filozofií zásadně liší od současných velkých hráčů na trhu. Nevyberete si povolání, schopnosti budou růst v závislosti na provozované aktivitě a vaše postava může mít klony nebo dokonce potomky, kteří dědí předchozí vlastnosti.

Při povídání s Martinem nutně získáte pocit, že si naložil pořádně složitý úkol a začnete pochybovat, zda je schopen ho dokončit. Jenže Martin má všechno srovnané.

Novus Inceptio s procedurálně generovanou krajinou nenabídne tisíce naskriptovaných úkolů a předem připravená města a vesnice osázená vesničany. Herní obsah budou tvořit samotní hráči svojí aktivitou, která začíná přežíváním v divočině a končí třeba stavbou města, volením starosty a pronajímáním pozemku. Je toho hodně a z ukázek i Martinova povídání vane svěží vítr změny. Nechte ho zafoukat i do vašich plachet!

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: mmorpg česká hra procedurálně generovaný obsah

Zdroj: Vlastní

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)