Pořad o herní hudbě Vektor vysílá nově v pondělí, nalaďte si díl věnovaný Detroitu

28. 1. 2019 07:39 - Komerční sdělení / PR
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: PS4, Windows

Herně-hudební pořad Vektor brzy oslaví třetí výročí své existence. Rozhlasové pásmo, věnované tomu nejzajímavějšímu, co lze ve hrách slyšet, už má za sebou sedmdesát dílů a nově se přesouvá na pondělní večery. Už dnes si v něm můžete poslechnout výběr z rozšířené edice soundtracku Detroit: Become Human.

Už od roku 2016 vysílá Vektor na vlnách Radia 1 a jeho záznamy si následně můžete poslechnout na mixcloudovém profilu pořadu. Pořad, připravovaný naším redakčním kolegou Lukášem Grygarem, mapuje herní hudbu všech žánrů i podob a nechybí samozřejmě i výlety do její dávné minulosti. Vektor vysílá každý druhý týden v měsíci od 22:00, ale s novým rokem se přesunul na nový den: pondělí.

Už dnes večer si tedy můžete živě poslechnout díl, který bude celý věnovaný hudbě ze hry Detroit: Become Human. Tu u nás můžete aktuálně sledovat i v probíhajícím longplayi, kde Lukáše zaujala jako jedno z pozitiv hry. Soundtrack vyšel také v rozšířené pěticédéčkové edici a právě z té zazní dnes večer ve Vektoru bezmála hodinový výběr.

Na soundtracku se podíleli hned tři různí skladatelé, z nichž každý obstaral hudbu pro jednu ze tří hlavních postav. Jak se liší skladby pro Connora, Karu nebo Markuse, to už uslyšíte dnes od desáté večer na Radiu 1.

Tagy: Radio 1 sci-fi soundtracky adventura herní hudba

Zdroj: Vlastní

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)