Z parodie na PUBG se stala samostatná hra, Cuisine Royale teď chystá italskou kuchyni

25. 9. 2018 17:22 - Komerční sdělení / PR
autor: Inzerce

Vychází na platformách: Windows

Trhlá jídelní variace na žánr battle royale, Cuisine Royale, spouští novou tematickou kampaň s názvem The Seasons of Grande Cuisine. První fáze nové kampaně má být věnována celosvětově proslavené italské kuchyni, kdy ale nebudete stát u plotny a vařit těstoviny. Namísto toho se pustíte do přípravy pizza kalhot, mafiánských obleků, benátských masek, provokativního graffiti, antických náhrobků a podobných netradičních „jídel“.

Jak už asi tušíte, vařit nebudete jen tak z obyčejných přísad – jednou z ingrediencí jsou například slzy nepřátel. K ruce budete mít také velmi specifické kuchyňské nádobí, jako třeba kulomet ve formě mlýnku na maso.

Pro speciální italskou verzi jídla je pak potřeba v herním obchodě zakoupit kuchařku s názvem Godfather. Z receptů nicméně získáváte pouze kosmetické předměty, které si můžete po ukončení The Seasons of Grande Cuisine nechat, nebo je za herní měnu prodat jiným hráčům.

Cuisine Royale nedávno vyšla na Steamu, respektive je tam dostupná zatím v rámci programu předběžného přístupu a zdarma. Plná verze hry by měla vyjít ještě v průběhu letošního roku, ale jestli bude hra i poté zdarma, nebo si za ni něco málo zaplatíme, zatím není jasné. Jasné ale je, že ve hře najdete stoprocentně bezplatné a férové loot boxy, na rozdíl od řady jiných her.

Z obrázků i přiloženého traileru je jasné, že tahle hra se opravdu nebere vážně, ostatně původní nápad na Cuisine Royale se urodil v hlavně tvůrců MMO střílečky Enlisted, kdy šlo původně jen o aprílový žertík. Jenže jednorázový vtípek se chytil a najednou je z něj samostatná hra.

Cuisine Royale najdete na Steamu pod tímto odkazem.

Celá galerie

Zdroj: Inzerce

Související hry