Další drobky informací o Crysis 3 – vrací se Psycho

18. 4. 2012 16:25 - Preview
autor: Aleš Smutný

Vychází na platformách: Windows

Snad si nepohněvám žádného fanouška série, ale tahle tendence trousit drobné zprávy o hře,...

Snad si nepohněvám žádného fanouška série, ale tahle tendence trousit drobné zprávy o hře, místo toho, aby byly nějak komplexně shrnuty, mě začíná iritovat. A Crysis 3 má už teď nakročeno k tomu, aby se z tohoto pohledu stala jedním z těch nepříjemnějších titulů. Jenže informovat je třeba, takže tady je další hrst zpráviček.


Jak se zdá, hra určitě nebude finišem série. Dá se počítat s dalšími tituly, ať už spin-offy či pokračováními. A ačkoliv bude hlavním hrdinou Prophet, tedy vlastně Alcatraz, objeví se jiný starý známý a to Psycho z Crysis Warhead. Není ale jisté, zda si za něj zahrajete.

Co se týče nepřátel, určitě tu nebudou jen Cephové a CryNet, ale o identitě dalších nepřátel tvůrci zatím mlčí. Ale určitě tu bude i divoká zvířena. Cephové si přinesou i plamenomet a s ním půjde jistě pořádat grilovačky. A když ne zbraně, spoustu věcí zvládne váš oblek. Bude mít nové schopnosti jako je hackování věží nebo ovládání protivníkových zbraní. A budou zde i vedlejší úkoly, jimiž se jde zabavit i něco unikátního získat.

Tagy: sci-fi FPS

Zdroj: Playstation Gang

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)