Dnes vychází Two Point Hospital, duchovní nástupce Theme Hospital

30. 8. 2018 12:43 - Preview
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: PS4, Windows, MAC, Xbox One, Linux, PS4 Pro, Switch, Xbox One X

Theme Hospital je pořád na GOG a je pořád výborná. Nicméně i ta sebevětší klasika se svého duchovního nástupce dříve či později dočká a vypadá to, že právě vycházející Two Point Hospital by mohla být důstojným nástupcem klasiky od Bullfrogu.

Pokud jste se tak na Two Point Hospital těšili, můžete přestat a začít hru stahovat. Od dnešního dne je totiž k mání na Steamu a to na Windows, Mac i Linux. Vývojáři k té příležitosti vydali startovní trailer, který vám perfektně vysvětlí tón celé hry.

Tady se totiž nemocnic bát nemusíte – všechny nemoci či úrazy jsou vtipné, celé se to bere velmi nevážně jako svého času Theme Hospital. Za připomenutí stojí, že na hře pracují někteří z tvůrců, kteří měli tehdy na svědomí nejen Theme Hospital, ale třeba i Black and White nebo Theme Park.

Nový simulátor potrhlé nemocnice s ještě trhlejšími pacienty je tak v dobrých rukách a vypadá to, že se dílo podařilo. První zahraniční recenze pějí na Two Point Hospital chválu a pozitivní jsou i reakce hráčů na Steamu.

Tagy: nemocnice strategie humor

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)