Emotivní Sea of Solitude vyjde pod hlavičkou EA na začátku příštího roku

10. 6. 2018 22:00 - Preview
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X

Jeden z vrcholů tiskové konference EA? Minimálně za nás určitě ano. EA oznámila, že pod svá křídla bere sympatickou explorativní adventuru Sea of Solitude. Pamatujete na ni? Nejde o nic nového, o hře psal Vašek už v roce 2016. Základní koncept zřejmě stále platí, jen se novinky od německého studia Jo-Mei Games dočkáme pod hlavičkou EA.

Sea of Solitude vyjde, stejně jako A Way Out či Unravel Two, pod vydavatelskou značkou EA Originals na začátku příštího roku. Připomeňme, že ve hře hrajete za osamocenou slečnu sžíranou depresemi a úzkostmi tak moc, až se z ní stalo monstrum.

Hlavní hrdinka Kay je tak pokrytá černým peřím a s vaší pomocí se musí dostat ze svízelné situace ven. Vaším hlavním problémem nemají být podobně temně vypadající monstra rozesetá po celém zatopeném světě, ale prý něco mnohem většího.

Jsou to přitom právě všudypřítomná monstra, s jejichž pomocí se máte zase vrátit do původního stavu. Hra by neměla stavět na akci, jako spíše na prozkoumávání zatopeného města a jeho okolí, interakci s ním a monstry. Do detailů samotné hratelnosti tentokrát vývojáři nezabíhali, nicméně je jisté, že o hře v nadcházejících měsících uslyšíme.

Sea of Solitude vyjde v prvních měsících příštího roku, a to na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Tagy: explorativní adventura E3 2018

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)