Largo Winch - pohádka o bohatství a zlu

13. 4. 2002 15:17 - Preview
autor: Redakce Games.cz

S oznámením nové akční adventury přišla v noci na dnešek společnost UbiSoft.

Podepsáním smlouvy s vydavatelskou společností Dupuis Publishing, která vlastní práva na podivuhodný svět slavného francouzského komiksového hrdiny Largo Winche, totiž Ubisoft docílil možnosti zpracovat tento námět do digitální podoby. Jejich nový titul se tedy stejně jako předloha nazývá Largo Winch a bude určen všem, kteří vlastní PS2, PC nebo Xbox. Předpokládaným datem vydání je září 2002. Largo Winch vychází z jedné z nejprodávanějších francouzských knih komiksů, které se za posledních deset let na knižním trhu objevily. Tato kniha dosáhla takových úspěchů, že se dočkala také televizního zpracování, a tak se se světem Largo Winch mohli od března 2001 seznámit také francoužští diváci v celkem 26 televizních adaptacích. Do jiných částí Evropy by se měl tento seriál dostat do konce tohoto roku.

Largo Winch je vlastně jméno hlavní postavy, typického představitele skutečného hrdiny. Jeho dobrodružství jsou plná akce i napětí. Largo je jugoslávský sirotek, jemuž se dostalo té cti stát se adoptivním synem jednoho z nejbohatších mužů světa, který jeho osvojením získal vytouženého dědice. Poté co jeho otčím zemře, již 26letý Largo zdědí celou jeho společnost - Winch Corporation v hodnotě 10 miliard dolarů. To je přímo pohádkové štěstí - co říkáte? Largo se ujímá předsednictví v tomto obrovském impériu a přímo po hlavě se řítí do nového, nečekaně zvráceného světa.

UbiSoft si tímto svým novým počinem klade za hlavní cíl oslovit především publikum v rozmezí 15-35 let - jak se jim to povede, můžete již nyní posoudit z minutu a půl dlouhého traileru (6 MB, DivX).
zdroj: BluesNews

korgull

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)