Návštěva obrů v Bayonetta

23. 7. 2008 16:16 - Preview
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: Windows, PS3, X360, WiiU, Switch

Čarodějka s kolty na nohou se vedle soubojů proti andělům občas vydá i do hor, kde číhají lecjaká nebezpečí..

Minule jsme si popsali souboj čarodějky Bayonetty s andělem, v téhle akci vás však budou čekat mnohem horší protivníci. Díky své akrobatické zdatnosti se hrdinka často ocitne v terénu, skákajíc z kamene na kámen, tu a tam jí sice ujede ruka, ale vždy se stačí včas chytit.

Problém nastane ve chvíli, kdy jejím směrem přiletí obrovský šutrák, navíc hozený strašidelným obrem za další skálou. Zkuste si klást odpor nebo se téhle potvoře smát, že jako by vypadla přímo z filmového Pána prstenů, nebude to nic platné. Obrovy gigantické tlapy a kyje budou odtrhávat kusy skal jednu po druhé a vám nezbude, než se dát na útěk.

Naštěstí i tyhle bestie budou mít své slabiny, totiž nízkou inteligenci, a v usilovném mlácení do všeho hlava nehlava si často podrazí nohy nebo se sami o kus zřítí. V tu chvíli se vám naskytne šance útěku, stiskněte včas kýžené tlačítko a hrdinka může být z nebezpečí alespoň na moment pryč.

Podobně jako v japonských RPG si tvůrci dávají záležet na tom, aby pohyby v závěrečných částech soubojů stály za to. Minule padla zmínka o egyptské rakvi, podobných mučících nástrojů však Bayonetta bude znát víc a jiného anděla naopak elegantně popraví s vyčarovanou gilotinou. A jednou dojde i na ty přerostlé obry, proti nimž zase čarodějka vykouzlí ještě větší draky, trhající nepřátele na hadry.

Bayonetta vyjde začátkem příštího roku pro Xbox360 a PS3 - více v dosavadním zpravodajství:

Bayonetta zabíjí anděly  [27.6.2008 21:21 - levis]
Čarodějnice Bayonetta proti andělům  [16.5.2008 23:23 - levis]
Nahrávky trailerů z Bayonetta a MadWorld  [13.5.2008 21:21 - levis]
zdroj: diskusní fóra

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)