Odhalení Divinity 2

6. 8. 2008 22:22 - Preview
autor: Redakce Games.cz

Belgičtí vývojáři poprvé ukazují nástupce RPG Divine Divinity. + 27 OBRÁZKŮ, VIDEO

Isometrická RPG Divine Divinity (83%, recenze) a jeho nástupce Beyond Divinity (67%, recenze) si svého času vybudovaly početnou fanouškovskou komunitu, ta však již nějakou dobu strádá po dalším pokračování. Naděje byly naposled oživeny ukázkou z enginu, od té doby však belgičtí vývojáři z Larian Studios zarytě mlčeli a teprve nyní veřejnosti představují third-person RPG Divinity 2: Ego Draconis. Pokud bychom chtěli být hnidopiši, pak dojem ze sady prvních obrázků kazí snad jedině překlep v dialogu, kde se jedna z postav ptá: Why are you doing here?


Jeho děj prý má navázat na původní hry, přičemž hrát začnete za bijce draků a postupně se vypracujete až na jejich pána/vládce. Vedle hlubokého příběhu autoři slibují také vytříbený systém questů, které budete moci pokaždé vyřešit několika různými způsoby. Příkladem budiž jednoduchá epizoda, kdy přijdete na to, že kovář v místní vesnici tajně chodí za vdanou ženou.

Ta vás požádá, abyste mu doručili dopis, a bude jen na vás, zda poslechnete. Vedle toho se bude nabízet podvod a doručení listiny jejímu manželovi, zničení papíru nebo třeba vydírání obou stran. A ty se podle vašeho rozhodnutí také zachovají: kovář zvedne svoje ceny, v případě vašeho projevu náklonnosti je naopak sníží nebo vám nabídne další questy. Vedle toho je opět slíben hudební doprovod od skladatele Kirilla Pokrovského. Víc toho o hře prozatím není známo, vyjma toho, že nebude chybět na nadcházejícím veletrhu Games Convention v Lipsku.


Divinity 2 průlet kamery

Divinity 2: Ego Draconis vyjde v létě příštího roku pro PC a Xbox360 - více v našich článcích:

Náhled Divinity 2  [7.12.2006 20:20 - jd]
Ukázky Divinity 2 enginu od Larian Studios  [16.5.2005 22:22 - jd]
zdroj: CVG

levis

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)