Online střílečka Hired Ops nabízí krátce před vydáním nový mód Target Designation

16. 2. 2017 14:44 - Preview
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: Windows

Kompetitivní ruská střílečka Hired Ops je k nalezení na Steamu v programu předběžného přístupu a vyjít by měla snad do konce března. Před blížícím se vydáním ale připravili tvůrci ze studia Absolut Soft ještě jeden velký update, který do hry přidal multiplayerový mód Target Designation.

V novém módu proti sobě stojí týmy BEAR ops a USEC, kdy se ti první snaží shodit elektronický vysílač na cílovou pozici, zatímco druzí se tomu snaží zabránit. A pokud se jim to nepodaří, ještě se mohou pokusit zabránit leteckému bombardování. Zápas lze vyhrát samozřejmě i zabitím všech nepřátel, protože v Target Designation má každý jen jeden život a na respawny se tu nehraje.

Ještě tento měsíc by se do hry měla dostat i nová mapa UN Base a tím updaty neskončí, protože s podporou hry se pochopitelně počítá i po jejím vydání. Hired Ops si o to vzhledem k zaměření hry přímo říká – jde o týmovou online střílečku s moderními zbraněmi a speciální výbavou, kdy proti sobě stojí dvě žoldácké skupiny.

Vy si můžete na každé straně vybrat z pěti různých tříd, přičemž má každá svůj vlastní systém schopností a arzenál zbraní i různých zbraňových doplňků a modifikací. Hired Ops nabízí také režim zvýšené realističnosti, a byť má hra na Steamu zatím jen smíšené uživatelské recenze, vyjde vás v předběžném přístupu jen na 10 euro.

Tagy: online akční FPS first person

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)