Oznámení budgetovky Secret Service: Ultimate Sacrifice

11. 10. 2008 18:18 - Preview
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: Windows

Activision nechávají Washington padnout do rukou teroristů. Pomůžete zachránit prezidenta USA?

Neustávající poptávka po budgetových střílečkách tu a tam přiláká i pozornost větších vydavatelů, v případě Activisionu jde však v rámci jejich "levné" značky Activision Value o dlouholetou tradici, která svého času na monitory uvedla i dvojici týmových stříleček Secret Service. A po letech se k ní opět vrací s čerstvě oznámeným Secret Service: The Ultimate Sacrifice.

Znovu se v ní zhostíte roli elitního agenta, jemuž připadne ochrana té nejdůležitější osoby v celé administrativě, tedy prezidenta Spojených států amerických. V den jeho slavnostního uvedení v úřad se totiž Washington D.C. ocitne pod útokem teroristů, kterým se podaří zároveň paralyzovat bezpečnostní složky; ve všem tom zmatku se najednou neví, kdo je s kým a zda někdo nezradil.

Odsud se rozvine zapeklitý děj plný neustávající akce v typicky hollywoodském duchu, přičemž v průběhu hry se podíváte i na palubu letadla Air Force One a helikoptéry Marine One. Design jednotlivých úrovní i rámce celého příběhu navíc připadl Danielu Areyovi, který se nějakým způsobem podílel na témž pro Uncharted a sérii Crash Bandicoot.


To pochopitelně neznamená, že by Secret Service bylo víc než "obyčejnou budgetovou akcí", ale v porovnání se stejně ceněnými střílečkami od neznámých vydavatelů se přece nabízí možnost, že by v podání Activisionu mohlo jít minimálně o několik zábavných hodin.

Secret Service: The Ultimate Sacrifice vyjde koncem října pro PC (20 USD), Xbox360 (40 USD) a PS2 (30 USD), takže to zase taková budgetovka nebude.
zdroj: PR

levis

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)