Padouchem v nové strategii Evil Genius

14. 5. 2003 16:16 - Preview
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: Windows

Vivendi Universal Games dnes ohlásili novou strategii/simulaci s názvem Evil Genius, ve které si střihnete roli, obecně označovanou jako záporňák.

V kůži padoucha budete muset obhospodařovat a chránit svůj ostrov se sídlem neřesti, komandovat své nohsledy a samozřejmě spřádat ďábelské plány a uplatňovat je v ještě nebezpečnějších misích. Vývojáři z londýnského studia Elixir, které nyní pracuje i na Republic: The Revolution, říkají, že se při tvorbě hry inspirovali hrdiny akčních filmů šedesátých let jako jsou Austin Powers nebo James Bond. Rozdíl je jen v tom, že v Evil Genius kopete za druhou stranu a podobným elitním špionům můžete tak maximálně zakroutit krkem (v reálnem čase, samozřejmě).

Součástí hry bude řada zbraní, příslušenství a šikovných udělátek, která vám nezřídka ve vašich nekalých úmyslech a důmyslných léčkách pomohou. V Elixir Studios věří, že si hru oblíbí jak milovníci tradičních RTS tak i hráči, kteří se nebojí originálních nápadů, okořeněných špetkou humoru. Evil Genius bude předváděna na letošní E3 jen vybraným jedincům a ani z oficiální stránky se toho příliš nedozvíme (škoda klikat). Jistý je jen fakt, že hru si nenainstalujeme dříve než na podzim 2004.

zdroj: GameSpy

kate

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)