The Banner Saga 3 vyjde v červenci

13. 4. 2018 10:30 - Preview
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: PS4, Windows, Xbox One, PS4 Pro, Switch, Xbox One X

Severská RPG trilogie The Banner Saga se uzavře už letos v létě. To víme od ledna, kdy o přesunu z prosince na léto psal Vašek. Vývojáři se teď ale konečně pochlubili konkrétním datem vydání, a tak je jasné, že The Banner Saga 3 si zahrajeme 24. července, a to téměř na všech platformách.

24. července totiž The Banner Saga 3 vyjde zároveň na PC, Mac, PlayStation 4, Xbox One a Switch. Tvůrci počítají s vydáním hry i na mobilní platformy Android a iOS. Ty zatím přesné datum vydání nemají, ale počítá se s nimi ještě na letošní rok.

Tvůrci také vyrukovali s předobjednávkovým bonusem pro PC verzi hry. Ten se jmenuje Dredge Ally Pack a přidá vám do party hrdinu jménem Kivi (Dredge Stoneguard na 10. ranku) s unikátní bojovou schopností Tank.

Součástí Dredge Ally Pack je také předmět Sculptor’s Tool přidávající 1 bod do poškození brnění a 1 bod do regenerace brnění. Nechybí ani titul Shield Cleaver, speciální Dredge Heraldry a jedna písnička v soundtracku navrch.

Standardní edice The Banner Saga 3 vás (na PC) vyjde na 25 eur, deluxe edice obsahující soundtrack, wallpaper, mapu a titul Gold Wasp pak na 30 eur.

Nejdražší legendární edice stojí 40 eur a k tomu všemu přidává ještě titul Shadow Walker, předmět Petrie Clan Ring a digitální novelu Gift of Hadrborg.

Tagy: fantasy tahová vikingové Skandinávie

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)