Více o záhadné adventuře Still Life

22. 1. 2005 13:13 - Preview
autor: Redakce Games.cz

Vychází na platformách: Windows

Adventura Still Life, ze které vám můžeme nabídnout sadu nových ukázek, vám možná v mnohém připomene slavnou Syberii, případně Post Mortem.

Aby také ne, když na ní pracují stejní tvůrci - společnost Microids. Její hlavní postavou je stejně jako v Syberii žena. Jmenuje se Victoria McPhersonová, pracuje jako detektiv FBI. Kdyby vám bylo její jméno povědomé, je to proto, že je vnučkou detektiva Guse McPhersona, hlavního hrdiny Post Mortem. Tato rodinná přízeň jí mimoto během hry několikrát pomůže.

Hra je vyvíjena pro PC a Xbox. Protože se v ní vyskytuje ostřejší mluva a známky brutálního násilí (možná vás prý při jejím hraní napadne podobnost s filmem Sedm z roku 1995, s Bradem Pittem a Morganem Freemanem), bude určena pouze dospělému publiku. Její vydání je naplánováno na letošní duben.


nové obrázkykompletní galerie

Still Life je adventurou klasického stylu. Prostě chodíte a prozkoumáváte prostředí, mluvíte s různými postavičkami, řešíte hádanky, k čemuž vám nejednou pomůže nějaká kombinace věcí v inventáři. Jak je patrné z naší galerie, příběh bude dosti dramatický, až hororový, a tajemný. Půjde o velmi zvláštní sérii vražd prostitutek v Chicagu, která naši hlavní hrdinku dovede až do Prahy, kde se kdysi událo něco velmi podobného. Victorii, která přijíždí na místo činu po páté vraždě v pořadí, budete ovládat z perspektivy třetí osoby, podobně jako v Syberii. Komunikace s NPC bude moci probíhat dvěma způsoby. Přeci jen jste v pozici detektiva, takže se budete smět rozhodnout, jestli se s danou osobou budete bavit na profesionální úrovni, anebo důvěrněji. Kromě toho, některé postavy budou reagovat pouze na některé typy odezev. Další podrobnosti se můžete dozvědět v preview na GameSpotu nebo PC.IGN.
zdroj: GSPC.IGN

korgull

Související hry

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)