Volné bloumání v Harry Potter Princ dvojí krve

4. 7. 2008 12:12 - Preview
autor: Redakce Games.cz

Další akční adventura z čarodějných Bradavic se předvádí na nových obrázcích. Kam se v ní všude podíváte?

Po zběžném dubnovém oznámení Harryho Pottera a Prince dvojí krve se k assetům ze hry dostali kolegové z Yahoo a podařilo se jim z designéra Chrise Robertse dostat několik doplňujících informací včetně prvních pár obrázků. Jako obvykle měli vývojáři přístup ke scénáři filmu prakticky ještě před tím, než se začal natáčet, a teprve postupně začali jednotlivé postavičky a prostředí nahrazovat těmi, které mezitím stihli vyrobit filmaři.

Ve výsledku nakonec zřejmě nepoznáte, zda hrajete původní knižní příběh nebo jeho filmovou verzi (na čemž se pochopitelně podílí i fakt, že zatím všechny díly Harryho Pottera byly zfilmovány maximálně obstojně). Vzhledem k vysokým prodejním číslům i atraktivitě značky je také pochopitelné, že se autorům podařilo zajistit alespoň několik herců pro namluvení svých postav: těšit se můžete na autenticky znějícího Rona Weasleyeho, Draca Malfoye i Lunu Lovegoodovou.

I tentokrát se navíc po kouzelné škole v Bradavicích budete moci toulat zcela volně, aniž by vás cokoliv nutilo k lineárnímu postupu. Vývojáři slibují, že si projdete klíčové lokace jako Doupě, jeskyni Horcruxů, astronomickou věž i úschovnu lodí. A v příběhu zase nebudou chybět studentské romance a zesměšnění Rona Weasleyeho nebo rozvinutí Harryho vztahu s Ginny.Harry Potter a Princ dvojí krve teaser trailer

Harry Potter a Princ dvojí krve vyjde souběžně s filmem v listopadu pro PC, Wii, PS3, X360, PS2, PSP, DS, Macintosh a mobilní telefony - více v oznámení.
zdroj: Yahoo!

levis

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)