Vyšly Želvy Ninja od tvůrců Bayonetty, ale reakce hráčů jsou rozpačité

25. 5. 2016 12:51 - Preview
autor: Adam Homola

Vychází na platformách: PS4, Windows, PS3, X360, Xbox One

Nové Želvy Ninja jsou na pultech obchodů a i navzdory zkušenostem a kvalitě vývojářů z Platinum Games jsme se „další Bayonetty“ asi nedočkali. První reakce na Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan mají do nadšení mají daleko. Leonardo, Raphael, Donatello a Michelangelo stojí v nové hře proti slušné přesile starých známých záporných postav v čele s Krangem a Trhačem.

Ty ostatně uvidíte i v nově vydaném startovním traileru, který se nebojí ukázat spoustu akce a také několik hlášek, které v Želvách Ninja nesmí chybět. Nechybí ani rychlé souboje a intenzivní akce odpovídající stylu vývojáře. Dokonce máte možnost proběhnout celou hru po boku svých tří kamarádů, ovšem ne v lokální kooperaci.

Za každou želvu se hraje trochu jinak a tvůrci nabízí i několik možností, jak si herní styl každého želváka upravit k obrazu svému - kupříkladu speciálními údery Ninjutsu, unikátní výbavou a dalšími bonusy. Rozsah hry do jisté míry naznačuje i její cena, která je stanovena na 30 eur. Jeden pohled na uživatelské recenze na Steamu pak bohužel potvrzuje, že si tentokrát vybrali Platinum asi slabší chvilku.

Platinum Games mají na svědomí například BayonettuMetal Gear Rising: RevengeanceVanquish, nebo MadWorld. Kooperativní Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan vypadala ze začátku hodně slibně, ale bohužel to nakonec moc nedopadlo a absence lokální kooperace zjevně bolí. Nicméně mohlo by jít zřejmě o alespoň trochu lepší Želvy Ninja, než Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows z roku 2013. Ta má na Metacriticu pouze 38/100, zatímco novinka od Platinum má nakročeno alespoň k průměru.

Tagy: New York želvy komiks akční ninja

Zdroj: tisková zpráva

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)