Retro GamesPlay – hrajeme hororovou adventuru Shivers

10. 8. 2018 15:30 - Retro
autor: Redakce Games.cz

Sázky s kamarády nikdy nedopadají dobře. Tedy aspoň pro jednoho z hazardérů. Vžijte se nyní do teenagera, který na popud svých „skvělých“ kamarádů musí přečkat noc v opuštěném muzeu. Není to ale lecjaké muzeum. Říká se, že v něm straší. Jestli opravdu je se čeho bát, zjistíte v dnešním Retro GamesPlayi.

Shivers spatřila světlo světa na konci září roku 1995 a pro firmu Sierra to byla premiérová adventura viděná z pohledu první osoby. Na svou dobu vynikala především hutnou atmosférou, a nejen díky ní se nevyhnula srovnání s dřívější The 7th Guest.

Na Pavla s Honzou čeká nejedno překvapení. Předchozím návštěvníkům muzea, které nechal postavit šílený profesor pro uskladnění svých nevysvětlitelných objevů, se podařilo vypustit čiré zlo. To bude pronásledovat naši dvojici při řešení hádanek a procházení bludišť. Jako vždy se můžete zapojit do diskuze na chatu na YouTube.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Tagy: horor retro adventura first person

Zdroj: vlastní

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)