Herní předplatné Apple Arcade začne v září s prvním měsícem zdarma

11. 9. 2019 12:30 - Téma
autor: Šárka Tmějová

Kromě toho, že Apple včera představil svoje nové modely iPhonů, přihodil i nějaké ty detaily o svém herním předplatném. Apple Arcade nabídne více než stovku her hratelnou napříč platformami – bez rozdílu si zahrajete na iPhonech, iPadech, Macu i na Apple TV, bez reklam a nákupů v aplikacích. To vše za nějakých 120 korun měsíčně.

Celá galerie

Apple během svého Special Eventu ukázal novou variaci klasického Froggera od Konami, motoristickou hudební hříčku Sayonara Wild Hearts, která kromě Apple Arcade vyjde i na Switchi, a podvodní průzkumnické dobrodružství Shinsekai: Into the Depths od Capcomu.

Kromě toho v předplatném najdete sandboxovou adventuru Beyond a Steel Sky, virtuální verzi „podlaha je láva“ Hot Lava, The Pathless od tvůrců Abzû, závody s ježkem Sonicem, mobilní verzi Raymana a mnoho dalších. Třeba zatím neoznámený titul od české Amanity.

Ke spuštění předplatného by mělo dojít 19. září a nové hry do něj budou přibývat každý měsíc. Z jednoho účtu si za 4,99 dolarů měsíčně může zahrát až šest lidí a první měsíc dostanou všichni uživatelé zdarma.

Tagy: Apple motorkářský gang hudební předplatné

Zdroj: Apple

Poslední komentáře (0 / nových)

Vstoupit do diskuze (0 příspěvků)