Jak hodnotí ve světě – Ghost Recon Breakpoint
zdroj: tisková zpráva

Jak hodnotí ve světě – Ghost Recon Breakpoint

8. 10. 2019 17:00 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Zdá se, že letošní přídavek do série Ghost Recon není žádná velká pecka. Breakpoint trápí bugy, glitche i mikrotransakce a hráčům i recenzentům v tomto případě dochází trpělivost. Naši recenzi si budete moct kvůli rozsáhlému multiplayeru přečíst během tohoto týdne, zatím se ale můžete podívat, co o něm soudí herní kritici napříč renomovanými herními weby.

Vesměs si recenzenti stěžují hlavně na to, že je Breakpoint esencí her od Ubisoftu, ale v tom méně zábavném smyslu. Ghost Recon Breakpoint se tak na serveru Metacritic pyšní hodnocením 59 na základě 24 recenzí na PlayStation 4, na PC si pak na základě osmi recenzí vysloužil o dva bodíky víc.

Níže se můžete podívat na výběr několika zahraničních recenzí.

Metro – 6/10
„Breakpoint si bere něco ze sbírky největších hitů z ostatních her od Ubisoftu v otevřeném světě a přidává nějaké ty své vlastní nápady... spolu se spoustou glitchů a mikrotransakcí.“

VG247 – 1/5
„Opravdu jsem Breakpoint chtěl mít rád. Ubisoft má ve zvyku dělat průměrné hry – Assassin's Creed, Watch Dogs –, které opravdu zazáří až v pokračování, ale tohle je velký krok zpátky. Raději bych hrál Anthem – tam alespoň z pohybu nemám chuť strčit hlavu z okna.“

PlayStation Universe – 4,5/10 
„Ghost Recon Breakpoint je hra, která volá po tom, aby byla přímočařejší a s jasnějším záměrem, ale místo toho přidává jednu drobnou herní mechaniku za druhou, čímž jde proti zdravému rozumu a samou nafouklostí explodovala čistě proto, že nedokázala všechno udržet pohromadě a fungovat. Tupý, frustrující výstřel vedle.“

EGM – 4/10
„Touha po lepší výbavě je trend, který ovládl herní svět, ale nikdy se nezdál být tak zbytečný a cynický jako v Breakpointu. Amalgám z Wildlands a The Division zkazil systém výbavy i imerzi, kterou jste měli z hraní si na elitního vojáka cítit. Není to ale zdaleka jediný problém. Předvídatelný příběh, mizerná grafika a zbytečně otevřený svět z Breakpointu činí neúspěšný pokus o sňatek dvou až tří různých šablon vydavatele.“

PC Gamer – 40/100 
„Špatně slepené mechaniky a obecná neodladěnost dělají z Breakpointu taktickou střílečku v otevřeném světě, která zkrátka nestojí za váš čas.“

GameSpot – provizorní skóre 4/10 
„Breakpoint je chaotická, zmatená hra, která je pouhým duchem bývalé duše série.“

Push Square – 6/10 
„Z větší části je Breakpoint záživná exkurze po otevřeném světě za předpokladu, že víte, co od něj očekávat – a přiznejme si to, pravděpodobně víte úplně přesně, co čekat. Je robustní, ale příliš nafouknutý a vzniká mišmaš, který je občas zábavný, ale jeho identita není k nalezení.“

Eurogamer – radí se Breakpointu vyhnout
„Směs systémů z ostatních her od Ubisoftu se nedaří správně promíchat – některé z nich jsou zkrátka rozbité. Slabá střílečka v otevřeném světě.“

The Jimquisition – bez číselného verdiktu 
„Tahle hra se mi nelíbí. Hrál jsem ji. Během prvních deseti minut jsem byl k***vsky znuděný... Nenáviděl jsem každou chvíli strávenou jejím hraním... Myslím, že jsem se u toho bavil ještě míň než u Anthem, a já se u Anthem nebavil vůbec.“

Rock, Paper, Shotgun – bez číselného verdiktu
„V roce 2019 už masivní, precizně vymodelovaný otevřený svět prostě nestačí. Jakýkoliv život vdechnutý do Ghost Recon Breakpoint do něj budete muset vdechnout vy sami se svými přáteli. A dech byste si měli šetřit pro jiné hry.“

zdroj: Archiv

Nejnovější články